Prodat Více než 5 pokojů, Poojappura, Manipur, Indie, adithya marvel flats

Prodat - Cod. 21287

  • Typologie: Více než 5 pokojů
  • Oblast: 100 m²
  • Pocet pokoju: 5
  • Podlazí: 2

Domy, kde vše je jen co by kamenem dohodil. Exkluzivní nízkopodlažních projekt s omezenou 2 a 3 BHK bytů, domů inAdithya Marvel má veškeré pohodlí a výhody, které někdy způsobem se approch it.The projectAdithya Marvel je nearPoojappura na straně silnice Vijayakumar MLA, který je přístupný z Kesavan Nair silnice , Kesavadev silnice (Poojappura-mudavanmugal) také z Thammalam a Thrivikrama maṅgalam JN. Lokalita je klidná, neznečištěné rezidenční oblast. Projekt je 4kms od Thampanoor nádraží. 1.50kms z Poojappura Jn, 1.20Kms z Kunjalummoodu Jn. jeho majetek je v blízkosti našeho probíhajícího projektu Adithya Veličenstva Poojappura.
Projekt je schválen federální Bank Ltd a HDFC financování bydlení sro

Termín dokončení srpen 2013

2BHK1040sq.ft = R 3500000 / - (k dispozici 2bhk na druhém patře pouze jeden byt)

Specifikace
Vitified kachlová podlahy, dřevěná okna a dveře, lůžkových pokojích s lofty a připojené koupelny plně dokončena s teplou / studenou facilty, kuchyně se žulovou deskou, 3fázové zapojení, mimo COM a generátoru zálohování, Servent je WC, střešní klub, dobře a korporace vody napájení, bezpečnost.

Kuchyňské linky a
RESERVED PARKOVÁNÍ bezplatně

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB